SILVIAN HEACH – Ж Здолништа

10.590 ден 5.295 ден

Нема на залиха

SKU: PGP22078GO-HORIZ.STR. Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Здолништа
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер