SILVIAN HEACH – Ж Здолништа

5.990 ден 2.995 ден

Нема на залиха

SKU: PGP22224GOHB-CREAM Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Здолништа
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Крем
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 58%Вискоза 26%Тен 16%Најлон