VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

10.990 ден

Нема на залиха

SKU: E1VWABC471876-401 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Розева
Димензии 18,5 × 7 × 11,5 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиутертан