VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

10.990 ден

Нема на залиха

SKU: E1VWABR371882-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 18 × 8 × 12 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиутеран