VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

11.590 ден

Нема на залиха

SKU: E1VWABT271885-M27 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 22 × 8 × 15 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиутеран