VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

11.990 ден

Нема на залиха

SKU: E1VWABM571880-M27 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиутеран