VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

11.490 ден 6.894 ден

100%Полиутеран

Нема на залиха

SKU: E1VZABF671578-427 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Розева
Димензии 18 × 5 × 13 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Полиутеран