VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

11.990 ден

Нема на залиха

SKU: E1VWABL171879-426 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Розева
Димензии 20 × 6 × 15 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиутеран