VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

11.490 ден

Нема на залиха

SKU: E1VWABA571875-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 26 × 7 × 15,5 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 90%Полиутеран 10%Полиестер