VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

7.690 ден 6.152 ден

Нема на залиха

SKU: 71VA4BLX71879-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиутеран