VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

11.490 ден 9.192 ден

Нема на залиха

SKU: 71VA4BF671880-G89 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 17 × 6 × 12 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиуретан