VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

9.990 ден 7.992 ден

Нема на залиха

SKU: 71VA4BR471882-948 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Златна
Димензии 17 × 6 × 11,5 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиутеран