VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

10.790 ден 8.632 ден

Нема на залиха

SKU: 71VA4BL671879-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 18 × 5 × 15 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиуретан