VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

10.990 ден 8.792 ден

Нема на залиха

SKU: 71VA4B41ZS082-G89 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 19 × 7 × 11,5 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиутеран