VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

14.790 ден 11.832 ден

Нема на залиха

SKU: 71VA4BM1ZS075-455 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Розева
Димензии 20 × 6 × 14 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиутеран