VERSACE JEANS COUTURE – Ж Дуксери

16.990 ден 8.495 ден

Нема на залиха

SKU: 71HAI309FS002-G89 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук