VERSACE JEANS COUTURE – Ж Дуксери

16.990 ден
8.495 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 71HAIT09CF00T-S55 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Розева
Големина M
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук