VERSACE JEANS COUTURE – М Дуксери

11.990 ден

100%Памук

Нема на залиха

SKU: B7GZA7TX30318-K42 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Памук