VERSACE JEANS COUTURE – М Дуксери

16.590 ден

95%Памук 5%Еластин

Нема на залиха

SKU: B7GZA7TY30318-K42 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 95%Памук 5%Еластин