VERSACE JEANS COUTURE – М Дуксери

14.990 ден 8.994 ден

100%Памук

Нема на залиха

SKU: B7GZA7KH30328-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Памук