VERSACE JEANS COUTURE – Ж Фустани

9.990 ден 7.992 ден

Нема на залиха

SKU: 71HAOF05CJ00F-G03 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук