VERSACE JEANS COUTURE – Ж Фустани

17.290 ден 13.832 ден

Нема на залиха

SKU: 71HAO920JS012-G89 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 93%Вискоза 7%Еластин