VERSACE JEANS COUTURE – Ж Хеланки

10.790 ден 8.632 ден

Нема на залиха

SKU: 71HAC101JS008-G89 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 80%Полиамид 20%Еластин