3.490 ден

Нема на залиха

SKU: E8VWAK1380156-M27 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Капи
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук