VERSACE JEANS COUTURE – М Апостолки

3.290 ден 1.645 ден

Нема на залиха

SKU: 72YA3SQ7ZS191-G89 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 80%Пвц 20%Еластин