VERSACE JEANS COUTURE – М Блузи

12.990 ден

Regular fit

Kоличина:
SKU: 73GAGT08CJ01T-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Црна
Големина S, L, XL, XXL, 3XL
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Памук