VERSACE JEANS COUTURE – М Чанти

9.590 ден 7.672 ден

Нема на залиха

SKU: 72YA4B9LZS281-G89 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии 21 × 2 × 24 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Полиамид 5%Полиутеран