VERSACE JEANS COUTURE – М Чанти

8.990 ден 7.192 ден

Нема на залиха

SKU: 72YA4B9LZS280-899 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии 21,5 × 2 × 24,5 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Полиамид 5%Полиуретан