VERSACE JEANS COUTURE – М Долни тренерки

13.490 ден
8.094 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 72GAAT04CF01T-G03 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Бела
Големина L, XL, M
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук