VERSACE JEANS COUTURE – М Дуксери

15.490 ден 7.745 ден

Нема на залиха

SKU: 72GAI3H9FS018-899 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук