VERSACE JEANS COUTURE – М Дуксери

16.490 ден 8.245 ден

Нема на залиха

SKU: 72GAIF02CF01F-003 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин