VERSACE JEANS COUTURE – М Фармерки

9.377 ден

Kоличина:
SKU: 73GAB541CDW28-904 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Сина
Големина 31, 34
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 98%Памук 2%Еластин