3.690 ден 2.952 ден

Нема на залиха

SKU: 72YAZK18ZG082-G89 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Капи
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук