3.290 ден

2 на залиха

Kоличина:
SKU: 72YAZK10ZG010-G89 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Капи
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук