VERSACE JEANS COUTURE – М Кошули

11.590 ден 5.795 ден

Slim fit

Нема на залиха

SKU: 72GAL2S5CN001-003 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 97%Памук 3%Еластин