VERSACE JEANS COUTURE – М Маици

9.490 ден 4.745 ден

Нема на залиха

SKU: 72GAHF02CJ00F-003 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук