VERSACE JEANS COUTURE – М Блузи

12.990 ден

Regular fit

Kоличина:
SKU: 73GAGT08CJ01T-003 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Бела
Големина M, L, XL, XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Памук