VERSACE JEANS COUTURE – М Маици

6.490 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 73GAHT27CJ00T-G89 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Црна
Големина S, M, L, XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Памук