VERSACE JEANS COUTURE – М Маици

10.590 ден

Kоличина:
SKU: 73GAHF05CJ00F-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Црна
Големина S, L, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Памук