VERSACE JEANS COUTURE – М Маици

9.590 ден

Regular fit

Kоличина:
SKU: 73GAHG05CJ00G-003 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Бела
Големина S, L, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Памук