VERSACE JEANS COUTURE – М Маици

12.990 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 73GAHP04CJ01P-205 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Сина
Големина L, XL, XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Памук