VERSACE JEANS COUTURE – М Папучи

4.690 ден
2.814 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 72YA3SQ3ZS198-G89 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Мултиколор
Големина 40, 41, 42, 43
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиуретан