VERSACE JEANS COUTURE – М Папучи

4.690 ден 2.345 ден

Нема на залиха

SKU: 72YA3SQ3ZS192-003 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 70%Еластин 30%Пвц