VERSACE JEANS COUTURE – М Патики

15.590 ден 9.354 ден

Нема на залиха

SKU: 72YA3SC9ZS256-899 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 60%Полиестер 15%Полиамид 15%Полиуретан 10%Бовино