VERSACE JEANS COUTURE – М Патики

13.490 ден 8.094 ден

Нема на залиха

SKU: 72YA3SK1ZP101-LE5 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 76%Бовино 16%Полиуретан 8%Полиестер