VERSACE JEANS COUTURE – М Патики

15.690 ден 9.414 ден

Нема на залиха

SKU: 72YA3SF671960-LE5 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 86%Кожа 14%Полиутеран