VERSACE JEANS COUTURE – М Патики

15.690 ден
9.414 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 72YA3SFCZP013-U06 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Црна
Големина 45
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 86%Кожа 14%Полиутеран