VERSACE JEANS COUTURE – М Патики

13.990 ден
8.394 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 72YA3SC1ZP093-899 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Црна
Големина 44, 45
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 74%Кожа 16%Полиамид 10%Полиутеран