VERSACE JEANS COUTURE – Ж Маици

7.490 ден

Нема на залиха

SKU: B2HWA7TC30319-K42 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 85%Полиестер 13%Полиамид 2%Еластин