VERSACE JEANS COUTURE – М Маици

6.790 ден

Нема на залиха

SKU: B3GWA7T336571-K41 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук